شنبه , جولای 13 2024
آخرین خبرها

رستوران های سمنان

رستوران های سمنان

یکی از لذت های سفر، رفتن به رستوران و خوردن غذاهای خوشمزه می باشد. در سفر به سمنان حتما سری به رستوران های این شهر بزنید و غذاهای محلی این شهر را متحان کنید. در این شهر جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی زیادی وجود دارد و شما می توانید علاوه بر صرف غذا به گشت و گذار در سمنان بپردازید. سمنان مرکز استان سمنان و شهرستان سمنان است و در فاصله 216 کیلومتری تهران قرار گرفته است.

برای اجاره بهترین اقامتگاهها اینجا کلیک کنید

رستوران عمارت بادگیر

رستوران عمارت بادگیر در یک عمارت تاریخی و قدیمی قرار دارد و از رستوران های سمنان می باشد. در این رستوران غذاهای سنتی سرو می شود و هم دارای فضای باز و هم فضای سرپوشیده می باشد. از امکانات این رستوران می توان به پارکینگ خیابانی رایگان اشاره کرد. از جاذبه های گردشگری اطراف رستوران عمارت بادگیر می توان مسجد امام (سلطانی) ، موزه گرمابه پهنه و مسجد جامع سمنان را نام برد. هتل گوت که مال در فاصله حدود دو کیلومتری این رستوران قرار دارد. همچنین فرودگاه سمنان حدود نه کیلومتر از رستوران عمارت بادگیر فاصله دارد.

رستوران عمارت بادگیر

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، خیابان حافظ نرسیده به میدان ابوذر

رستوران دارچین سمنان

رستوران دارچین سمنان دارای فضایی زیبا و دل نشین می باشد. در منوی این رستوران انواع غذای ایرانی به چشم می خورد. در رستوران دارچین سه وعده صبحانه، ناهار و شام سرو می شود.  از جاذبه های گردشگری اطراف رستوران دارچین سمان می توان باغ موزه امیر (موزه شهر سمنان) ، دروازه ارگ سمنان ، بازار شیخ علاء الدوله و خانه تاریخی تدین را نام برد. هتل گوت که مال در فاصله حدود یک کیلومتری این رستوران قرار دارد. همچنین فرودگاه سمنان حدود نه کیلومتر از رستوران دارچین فاصله دارد.

رستوران دارچین سمنان

درس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، میدان مشاهیر ، جنب بانک کارآفرین

رستوران مجلس افروز سمنان

یکی از رستوران های قدیمی سمنان، رستوران مجلس افروز می باشد. در منوی این رستوران انواع غذای ایرانی دیده می شود.

رستوران مجلس افروز سمنان

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، بلوار قدس ، جنب هتل قدس

رستوران سنتی باغ شهر

این رستوران در باغی زیبا قرار دارد و دارای فضایی سرسبز و دل باز می باشد. شما می توانید هم داخل سالن و هم در باغ غذای خود را صرف کنید.

رستوران سنتی باغ شهر

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، بلوار هفده شهریور ، پارک هفده شهریور

رستوران هتل ایرانگردی و جهانگردی سمنان

یکی از بهترین رستوران های سمنان، رستوران هتل ایرانگردی و جهانگردی می باشد. این رستوران فقط مختص میهمانان هتل نمی باشد و همه می توانند به این رستوران بروند. رستوران هتل دارای فضایی زیبا و شیک می باشد و محل مناسبی برای دور همی های خانوادگی است.

رستوران هتل ایرانگردی و جهانگردی سمنان

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، میدان معلم ، بلوار بسیج ، کنار جهاد کشاورزی

رستوران پارس سمنان

در رستوران پارس که از رستوران های سمنان می باشد انواع غذای ایرانی سرو می شود. غذاهای خوشمزه ای مانند چلوگوشت با گوشت گردن را می توانید در این رستوران نوش جان کنید.

رستوران پارس سمنان

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، بلوار علم و صنعت ، نرسیده به میدان استاندارد ، روبه‌روی شرکت نفت

رستوران نارگل سمنان

رستوران نارگل یکی از رستوران های سمنان می باشد. در این رستوران انواع غذای ایرانی و فست فود سرو می شود.

رستوران نارگل سمنان

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، باغ فردوس ، بلوار میرزای شیرازی ، خیابان شهید حسن صفاییان ، ضلع جنوبی مجتمع اسکان

مجموعه فرهنگی، تاریخی و پذیرایی زندگی

مجموعه فرهنگی، تاریخی و پذیرایی زندگی در یک بنای تاریخی قرار دارد. شما می توانید ضمن بازدید از این خانه تاریخی به رستوران مجموعه بروید.

مجموعه فرهنگی، تاریخی و پذیرایی زندگی

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، خیابان کهنه دژ ، کوچه 13

خانه برگر

یکی از رستوران های سمنان، رستوران خانه برگر می باشد که در آن انواع برگر سرو می شود. اگر از علاقه مندان به ساندویچ برگر هستید سری به خانه برگر بزنید. از جاذبه های گردشگری اطراف خانه برگر می توان  باغ موزه امیر (موزه شهر سمنان) ، دروازه ارگ سمنان و بازار شیخ علاء الدوله را نام برد. هتل گوت که مال در فاصله حدود دو کیلومتری این رستوران قرار دارد. همچنین فرودگاه سمنان حدود نه کیلومتر از خانه برگر فاصله دارد.

خانه برگر

آدرس: ایران ، استان سمنان ، سمنان ، بلوار قدس ، جنب سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری

فست فود کلوا

در فست فود کلوا می‌توانید انواع پیتزا، ساندویچ، پاستا، کباب ترکی و سایر غذاهای فرنگی را سفارش دهید. اگر به خوردن غذاهای فست فود علاقه دارید این رستوران محل مناسبی برای صرف غذا می باشد. از جاذبه های گردشگری اطراف فست فود کلوا می توان  باغ موزه امیر (موزه شهر سمنان) ، دروازه ارگ سمنان، خانه تاریخی تدین و بازار شیخ علاء الدوله را نام برد. هتل گوت که مال در فاصله حدود یک کیلومتری این رستوران قرار دارد. همچنین فرودگاه سمنان حدود نه کیلومتر از فست فود کلوا فاصله دارد.

فست فود کلوا

آدرس:ایران ، استان سمنان ، سمنان ، باغ فردوس ، ابتدای خیابان شهید صباغی

درباره‌ی هستی پورعلی

همچنین ببینید

هتل های شوشتر

هتل های شوشتر

هتل های شوشتر شوشتر به عنوان پایتخت سازه های آبی جهان شناخته می‌شود. جاذبه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *