بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما

جستجوی پیشرفته

0 ریال به 1,000,000,000 ریال

چطور می تونم با میزبان تماس بگیرم؟

زیر تصویر اقامتگاه شماره تلفن میزبان جهت سهولت رزرو قرار داده شده است تا مسافران عزیز بتوانند به صورت مستقیم با میزبان تماس بگیرند

عدم پرداخت هزینه رزرو پس از تایید

از لحظۀ تأیید درخواست رزرو توسط میزبان که به وسیله پیامک به اطلاع شما خواهد رسید، حداکثر ۳ ساعت فرصت دارید تا با پرداخت صورتحساب، رزرو خود را «قطعی» کنید. پس از پایان این مهلت، رزرو به صورت خودکار لغو شده و در صورت تکرار این امر برای بار دوم دیگر قادر به ثبت درخواست رزرو مجدد نخواهید بودهمچنین میزبان این حق را دارد که در صورت عدم اقدام میهمان برای قطعی‌کردن رزرو، تایید رزرو خود را بردارد که به معنی رد درخواست رزرو از طرف میزبان خواهد بود. در این حالت می‌توانید برای اقامتگاه دیگری درخواست رزرو ثبت کنید.

رزرو را می توان قبل و بعداز تایید کنسل کرد؟

بله، شما می‌توانید «یک مرتبه» درخواست رزرو خود را قبل یا پس از تایید میزبان لغو کنید و درخواست دیگری را ثبت کنید ولی در صورت تکرار لغو رزرو برای بار دوم دیگر قادر به ثبت درخواست نخواهید بود. لذا در ثبت درخواست خود دقت لازم را به عمل آورید و با رد مکرر رزرو موجب بی اعتمادی میزبان‌ها نشوید.

ضمانت تحویل اقامتگاه چیست؟

بطور خلاصه، کل مبلغ رزرو به سامانه پرداخت می‌شود و سامانه مبلغ رزرو را در روز بعد از شروع رزرو به میزبان پرداخت می‌کند؛ لذا میهمان فرصت کافی دارد تا مشکلاتی همچون عدم تحویل اقامتگاه رزروشده و یا عدم مطابقت اقامتگاه تحویل‌شده را از طریق گزینه «ثبت شکایت» در سامانه میزبان یاب گزارش نماید.همچنین مقررات سختگیرانه‌ای برای میزبان‌شدن در میزبان یاب طی می‌شود که احتمال بروز مشکلات اینچنینی را به حداقل کاهش می‌دهد.برای توضیحات بیشتر گزینه «ضمانت تحویل اقامتگاه» میزبان یاب را مطالعه نمایید.

تایید درخواست رزرو چقدر طول می‌کشد؟

در صورتی که بخواهید درخواست رزرو خود را به صورت آنلاین ثبت نمائید بهتر است قبل از ثبت درخواست رزرو با استفاده از شماره تلفن میزبان که در زیر تصویر اقامتگاه قرار داده شده است هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس درخواست رزرو آنلاین خود را ثبت نمائید اما به‌طور میانگین در کمتر از ۳۰ دقیقه به درخواست ها پاسخ داده می‌شود. سابقه زمان پاسخگویی هر میزبان به درخواست های رزرو قبلی با کلیک بر روی تصویر میزبان قابل مشاهده است. حداکثر مهلت پاسخگویی میزبانان به درخواست رزرو در ساعات کاری ۳ ساعت است و در ساعات شب مهلت پاسخگویی تا روز بعد تمدید می‌گردد. مهلت پاسخگویی به صورت لحظه‌ای در صفحه رزرو قابل مشاهده می‌باشد.

اگر درخواست رزرو من رد چه می شود؟

زمانی که میزبان درخواست رزرو را رد کند، یک پیامک جهت اطلاع دریافت می‌کنید و می‌توانید برای اقامتگاه دیگری درخواست رزرو ثبت کنید. شما می‌توانید حداکثر تا ۲ درخواست به‌صورت همزمان ثبت کنید.

آیا می‌توانم رزرو قطعی شده را لغو کنم؟

در صورت لغو یک رزرو «پس از قطعی شدن», مقررات لغو رزرو آن اقامتگاه برای محاسبه وجوه پرداختی به میهمان و میزبان ملاک عمل خواهد بود. لذا به «مقررات لغو رزرو» مندرج در سند رزرو توجه کنید.

میزبان یاب چه خدمتی ارائه می‌دهد؟

این کسب و کار بستریست تا میزبانان و صاحبان اقامتگاهها بتوانند ملک خود را در محیطی امن و پیشرفته، با صرف حداقل زمان و هزینه برای اجاره روزانه عرضه کنند و از سوی دیگر گردشگران بتوانند اقامتگاهی مطابق با سلیقه و شرایط و بودجه مورد نظر خود را به سهولت و بالاترین کیفیت در سراسر ایران بیابند و بصورت آنلاین رزرو کنند و سفری بدون دغدغه مکان اقامت را در همه جای ایران زیبا تجربه کنند.

میزان درآمد تخمینی اقامتگاه چقدر است؟

میزان درآمد تخمینی هر اقامتگاه به عواملی همچون اندازه و بزرگی اقامتگاه، کیفیت اقامتگاه، تجهیزات و امکانات فراهم شده، تعداد روزهای عرضه اقامتگاه در طول سال، بهای اجاره هر شب اقامتگاه، میزان گردشگر پسند بوده منطقه و شیوه و کیفیت پذیرایی از گردشگران وابسته می باشد.

در ذیل درآمد تخمینی اقامتگاه در چند سناریوی متفاوت محاسبه شده است:

۱) یک اتاق کوچک در یک منزل روستایی زیبا با ارائه غذای محلی

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۶۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان.

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۱۵۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان.

۲) یک خانه مستقل ۲ اتاقه در شهر و یا حومه شهر با کیفیت متوسط

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۶۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان.

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۱۵۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان.

۳) یک ویلای مستقل ۲ اتاقه با کیفیت و امکانات متوسط در منطقه ای گردشگر پسند

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۶۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان.

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۱۵۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان.

۴) یک ویلای مجلل دوبلکس با کیفیت و امکانات عالی در منطقه ای گردشگر پسند

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۶۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان.

با فرض به اجاره رفتن اقامتگاه به مدت ۱۵۰ شب در طول سال درآمد تخمینی سالیانه حدود ۲۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان.