بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما

چرا باید اقامتگاه یا هتل خود را در میزبان یاب ثبت کنید؟

در صورتی که اقامتگاه یا هتل خود را در سایت میزبان یاب ثبت کنید اطلاعات تماس شما به صورت کامل برای مسافران نمایش داده می شود از این مسافران به سرعت می توانند با هماهنگی شما رزرو خود را انجام دهند ، ضمن آنکه باید گفت سایت میزبان یاب هیچ گونه کمیسیونی از میزبان و یا مسافر دریافت نمی شود.

مزیت های که می توان برای سایت میزبان یاب نسبت به سایت های مشابه بر شمرد از جمله :

دسترسی آزاد به اطلاعات

عدم پرداخت کمیسیون جهت رزرو

تسریع در رزرو به جهت دسترسی آزاد اطلاعات

دریافت درخواست های رزرو تلفنی

امکان فیلتر مسافران (به مسافران مورد علاقه خود اقامتگاه اجاره دهید)

 

میزبان یاب معتبرترین سامانه رزرو اقامتگاه در ایران است. کاربران زیادی در میزبان یاب به دنبال تجربه یک اقامت شایسته هستند و شما می‌تواند میزبان خوبی برای این کاربران باشد.

میزبان یاب معتبرترین سامانه رزرو اقامتگاه در ایران است. کاربران زیادی در میزبان یاب به دنبال تجربه یک اقامت شایسته هستند و شما می‌تواند میزبان خوبی برای این کاربران باشد.

مزایای ثبت اقامتگاه در میزبان یاب چیست؟

ثبت اقامتگاه در میزبان یاب ساده و سریع است؛ ثبت‌نام کنید، اقامتگاه خود را تعریف کنید و تمام. تنهـا کـاری که شما باید انـجام دهـید به‌روزرسانی قـیمت و موجـودی اسـت؛ اگر اقامتــگاه‌تان را از روش‌های دیـگر اجـاره داده‌اید می‌توانید به راحـتی تــقویم زمــانی خــود را بـه‌روز کنـید تا از لیســـت اقامتــگاه‌های موجــود در آن روز حــذف شــود.

تایید میزبان یاب

پس از ثبت اقامـتگاه، میزبان یاب بدون مـعطلی موارد را بررسـی مـی‌کند. در صـورتی که اطلاعات وارده شده مشکلی نداشته باشد، اقامتگاه شما در سریع‌ترین زمان برای رزرو در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در صورتی که نیاز به اطلاعات و توضیحات بیــشتری بود حتما با شما تماس می‌گیریم.

درآمـــد بـــالا، پـــنل کـــارا

میزبانی در میزبان یاب یعنی درآمد مستمر و بی‌دردسر؛ چرا که کمترین کمیسیون را در جاباما پرداخت می‌کنید. هیچ فرقــی نمی‌کند که از تلفن همــراه اســـتفاده می‌کنید یا رایانه شخصی. پنل جاباما در همه ابزارها به خوبی نمایش داده می‌شود و تجربه لـذت‌بخشی از میزبانی را به شما ارائه می‌کند.