بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما

اجاره ویلا نوشهر ساحلی

با توجه به اینکه بندر نوشهر از سمت شمال به دریای خزر متصل است شما میتوانید با اجاره ویلا نوشهر ساحلی از سواحل زیبای آن و قدم زدن کنار دریا لذت ببرید.

۰ ریال به ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

ساحل سیترا

ساحل سیترا یکی از بهترین و تمیز ترین سواحل بندر نوشهر می باشد که دارای امکانات رفاهی بسیار مناسبی برای خانواده ها می باشد و همین امر باعث محبوبیت این ساحل در بین گردشگران شده است. با اجاره ویلا نوشهر ساحلی سری به این ساحل زیبا بزنید و اوقات خوشی را در کنار خانواده تان سپری کنید.

ساحل سیسنگان

سیسنگان یکی از زیباترین پارک های جنگلی و ساحلی در نوشهر است که امکان استفاده هم زمان از ساحل و جنگل برای گردشگران و مسافران فراهم شده است.

تائید درخواست رزرو چقد طول می کشد؟

در صورتی که بخواهید درخواست رزرو خود را به صورت آنلاین ثبت نمائید بهتر است قبل از ثبت درخواست رزرو با استفاده از شماره تلفن میزبان که در زیر تصویر اقامتگاه قرار داده شده است هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس درخواست رزرو آنلاین خود را ثبت نمائید اما به‌طور میانگین در کمتر از ۳۰ دقیقه به درخواست ها پاسخ داده می‌شود. سابقه زمان پاسخگویی هر میزبان به درخواست های رزرو قبلی با کلیک بر روی تصویر میزبان قابل مشاهده است. حداکثر مهلت پاسخگویی میزبانان به درخواست رزرو در ساعات کاری ۳ ساعت است و در ساعات شب مهلت پاسخگویی تا روز بعد تمدید می‌گردد. مهلت پاسخگویی به صورت لحظه‌ای در صفحه رزرو قابل مشاهده می‌باشد.برچسب‌ها: