بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما

جست و جوی اقامتگاه

۰ ریال به ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

بهترین راه برای اجاره ویلا در رامسر چیست؟

هرچند شما میتوانید به صورت تلفنی رزرو خود را انجام دهید اما اجاره ویلا به صورت آنلاین مطمئن ترین راه برای این کار است  زیرا  طرفین ، هم مسافر و هم میزبان متعهد به قوانین رزرو سایت خواهند بود و  و در صورت رعایت نکردن مقررات، ملزم به پرداخت خسارت وارده خواهند بود.

مدارک مورد نیاز برای اجاره ویلا در رامسر

بسیاری از صاحبان اقامتگاه ها و اماکن تفریحی برای در اختیار گذاشتن ملک مورد نظر خود،  از مسافر تقاضای کارت ملی و مدارک محرمیت نموده که البته در برخی از موارد اجاره ملک به افراد مجرد نیز صورت می پذیرد و بستگی  به نظر مالک دارد.

همچنین در مواردی که مالک اجازه دهد امکان برگزاری جشن و مراسمات امکانپذیر خواهد بود. لذا همه این موارد را میتوانید در بخش دستگاه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

چگونه می توان با میزبان تماس گرفت؟

برای تماس با میزبان کافیست وارد صفحه اقامتگاه مدنظر خود شوید در زیر تصویر اقامتگاه شماره تلفن میزبان قرارداده شده است و شما می توانید به صورت مستقیم با میزبان تماس بگیرید

چگونه می توان اقامتگاه را به صورت ضمانت شده رزرو کرد!

برای رزرو ضمانت شده شما باید رزرو خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت انجام دهید در این صورت رزرو شما تابع قوانین و مقررات سایت بوده و میزبان موظف است طبق مشخصات مندرج در سایت واحد اقامتی را تحویل شما بدهد !!!***نکته بسیار مهم:در رزرو تلفنی و مستقیم هیچ ارتباطی و مسئولیتی متوجه سایت نیست****

برچسب‌ها: