بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما

اجاره سوئیت در کیش

برای اجاره سوئیت در کیش وارد سایت میزبان یاب شوید و به دو صورت انلاین و یا تماس مستقیم با میزبان اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. جزیره کیش در شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان در جنوب ایران قرار دارد و دارای مکانهای تفریحی و گردشگری بسیار زیادی می باشد.

۰ ریال به ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

ساحل مرجان کیش

یکی از سواحل زیبا این جزیره، ساحل مرجانی کیش می باشد که وجود مرجان ها باعث شفافیت آب دریا شده است. در این ساحل می توانید از امکاناتی مانند جت سواری، شاتل، غواصی، فلای برد، پیست دوچرخه سواری و پاراسل استفاده کنید. با اجاره سوئیت در کیش تجربه ای خاطره انگیز را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

اسکله تفریحی کیش

یکی دیگر از جاهای دیدنی کیش، این اسکله تفریحی میباشد که در آنجا میتوانید به ورزشهای دریایی بپردازید. همچنین وجود کاف ها و رستوانهای متنوع درنزدیکی این اسکله باعث شده که اوقات بهتری را بگذرانید.

باغ وحش کیش یکی دیگر از جذابیت های این جزیره زیبا میباشد و قطعا از دیدن آهوانی که آزادانه در میان درختان زندگی می کنند لذت خواهید برد.

ضمانت تحویل اقامتگاه چیست؟

در ابتدا مبلغ رزرو به سامانه پرداخت می‌شود و سپس سامانه مبلغ رزرو را در روز بعد از شروع رزرو به میزبان پرداخت می‌کند. برای توضیحات بیشتر گزینه «ضمانت تحویل اقامتگاه» میزبان یاب را مطالعه نمایید.

برچسب‌ها: